עיטוף רכביםעיטוף משאיותברזנטים למשאיותמדבקות קירמיתוג רכביםאודותיצירת קשר
פייסבוק פירסומוטורטלפון פירסומוטור
 
 
מיתוג רכבים 1 מיתוג רכבים 2 מיתוג רכבים 3 מיתוג רכבים 4 מיתוג רכבים 5 מיתוג רכבים 1
עיטוף צד שמאל
מיתוג רכבים בפירסומוטור
עיטוף צד ימין
חברת פירסומוטור הינה החברה הגדולה והמובילה במיתוג ציי רכבים ומשאיות.

אנו ממתגים את ציי הרכב של החברות הגדולות במשק.

היכולת הביצועית שלנו בהדבקות הם מהגבוהות בתחום. אתם מוזמנים להתרשם :
  1. שילוט רכבים
  2. מדבקות לרכב
אנחנו מציעים :
סימון Vבניית קו עיצובי מדויק ויצרת תדמית ושפה פרסומית ושיווקית אחידה לכל רכבי החברה.
סימון Vשירות הדבקות בפריסה ארצית תוך הקפדה ושמירה על מתן שירותי ייעוץ ותיקונים למדבקות
מהיום למחר.
סימון Vמה שעומד לנגד עינינו הוא לתת שירות מקצועי ומהיר מבלי פגוע בזמנם ועבודתם של עובדי
החברה תוך הקפדה בעמידה בזמנים ויעדים.
סימון Vאנו עובדים השת"פ עם חברות פרסום ויחסי ציבור בפרויקטים וקמפיינים לפרקי זמן קצרים וארוכים.
עיטוף צד שמאל
פרוייקטים
עיטוף צד ימין
עיטוף צד שמאל

מיתוג רכבים לפרסום נייד של העסק שלך!

עיטוף צד ימין
בעולם בו כל פריט ופריט ממותגים, גם הרכב שלך יכול להפוך לפרסומת ניידת בקלות ובמהירות. היתרונות בהחלטה על מיתוג רכבים פרטיים או מסחריים רבים. החשיפה באמצעות מיתוג רכבים גדולה יותר מחשיפה על ידי עלוני פרסום – כיוון שאנשים רבים יותר נחשפים לפרטי החברה שלך, גם בלי שתתאמץ. בנוסף, ההשקעה הכספית מינימלית ולא נדרשת תחזוקה יומיומית או שבועית של הרעיון הפרסומי הזה – כל מה שצריך כדי ליצור מיתוג רכבים הוא גרפיקה מוצלחת והדפסה איכותית של ציפוי לרכב.

סימון V

מיתוג רכבים לוקח את העסק שלך למקומות חדשים

בניגוד למיתוג על ידי מוצרים סטטיים שונים – כמו עטים, ניירות מכתבים, מגנטים וכדומה מיתוג רכבים מאפשר לך לקחת את הפרסום שלך למקומות רבים, בלי השקעה גדולה או צורך בחלוקה והפצה. הרכב שלך הופך לכלי פרסומי שנושא בגאון ובבולטות את שם החברה שלך, הלוגו או כל פרט אחר שתחפוץ. גרפיקאים מקצועיים יכינו עבורך את המיתוג המתאים ביותר תוך ניתוח שיווקי של העסק שלך והניסיון המספק להבין מה ימשוך את עיניהם של הלקוחות החדשים שלך. בנוסף, מיתוג רכבי החברה שלך יוצר האחדה ותחושה של מקצוענות אמיתית בקרב לקוחות חדשים ולקוחות ותיקים וקבועים שרוצים לדעת שמדובר בחברה שמכירה את עצמה, את היכולות שלה ויודעת איך להעביר את המסר שלה. אחידות המראה של כלי הרכב על ידי מיתוג מאפשר אסתטיקה על הכביש, מראה בולט וצבעוני שמשווק אותך ואת המוצרים שלך בצורה הטובה ביותר.
סימון V

חשיפה לאלפי אנשים בשנייה אחת

מיתוג רכבים מאפשר חשיפה יעילה ומהירה של פרטי החברה שלך לעוברים ושבים, תוך כמה שניות. אך מהם הכללים למיתוג נכון? מחשבה יצירתית והסתמכות על יתרונות החברה שלך על פני אחרים, בניית מערך שיווקי שיודע למקסם את היתרונות האלה ולהציג אותם בצורה שתמשוך את הלקוח, גרפיקה שמבליטה את שם העסק שלך או את הלוגו ומאפשרת לאנשים לזכור אותם גם אחרי שהרכב שלך ממשיך בנסיעה, התקנה והדבקה מהירה של מיתוג על ידי שילוט עמיד לאורך זמן, שאינו דוהה, מחליף צבעים או דורש תחזוקה ושיפוצים תכופים.
סימון V

מיתוג רכבים אפקטיבי עושים עם פרסומוטור

מחפש ייעוץ וליווי בדרך למיתוג נכון של הרכב שלך? רוצה פרסומוטור מובילה את הדרך להצלחה שלך עם מיתוג רכבים פרטיים ומסחריים תוך שימוש בניתוח שיווקי, גרפיקה מקצועית ושיטות הדפסה מתקדמות שישמרו על הרכב שלך צבעוני ובולט בשטח לאורך זמן. הצוות המסור שלנו ילווה אותך לאורך כל התהליך וייצור עבורך מיתוג רכבים מדויק, המתאים ביותר לאופי החברה שלך תוך שימוש בכלי הרכב בדרך הטובה ביותר. הצטרף ללקוחותינו, ביניהם כמה מהחברות המובילות במשק הישראלי, וזכה במיתוג מדויק, מרשים ואפקטיבי שיעניק לעסק שלך חשיפה מקסימלית בהשקעה מינימלית ובכל רחבי הארץ.
שילוט רכבים
עיטוף רכביםמיתוג רכבים|אודות פירסומוטור|יצירת קשרDesign by BECREATIVE
קידום אתרים בגוגל