כל אקט שיווקי ופרסומי מתחיל במיתוג נכון, בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה ניכרת בכמות בעלי העסקים המבינים את הפוטנציאל השיווקי במיתוג נכון של משאיות. פיצוח אסטרטגיית תוכן, קופירייטינג נכון וקריאיטייב הם רק עוד חלק בשלב המיתוג אך ללא חשיפה לקהל יעד רלוונטי, רחב ואיכותי כל אלו לא נותנים לנו את הערך המוסף לו אנו מצפים. דרך מיתוג משאיות נוכל להופיע בכל מקום, לחצות קהלים בכל רחבי הארץ ולצעוד כל הדרך עד למקום בו אנו רוצים להיות.

מהו מיתוג משאיות?

אנשים רבים תוהים מה הוא למעשה מיתוג משאיות ולמה הוא טוב, אם אנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי משאיות הם כלי תחבורה אשר נועדו למטרות תובלה לשם מרחקים קצרים, בינונים וארוכים – מה שאומר שהם נמצאים בכל רחבי הארץ ובכל זמן נתון. לא מעט בעלי עסקים הבינו כי אחד מן אפיקי השיווק והפרסום הטובים ביותר לקדם את העסק שלכם הוא באמצעות מיתוג משאיות. דרך מיתוג משאיות נוכל לחשוף את העוברים והשבים לצד לקוחות פוטנציאליים רבים אל המוצר ו/או השירות שלנו בכל מקום בארץ, בכל שעה ובכל זמן.

באילו מקומות יראו את המיתוג שלנו?

באמצעות מיתוג משאיות תוכלו לקבל חשיפה במשך כל שעות היממה, כל עונות השנה ובכל ימות החודש. בזמן נסיעה של המשאית, בזמן תדלוק, בזמן חנייה, בזמן פריקה ואף תוכלו למקם את המשאית במקומות אסטרטגיים שונים בהם תוכלו לקבל חשיפה גדולה ופרסום. למעשה מדובר במיתוג "חד פעמי" אשר נשאר איתכם לאורך זמן ונשאר בתודעה של העוברים והשבים לצד לקוחות פוטנציאליים רבים.

מה כדאי לדעת לפני שממתגים משאית?

עולם המיתוג נחשב לאחד העולמות המגוונים והגדולים ביותר, אנו מאמינים כי בעת בה אתם ניגשים למתג משאית לראשונה יש לעשות זאת יחד עם חברה המתמחה בתחום ובעלת ניסיון ומוניטין בתחום המיתוג. עבודה עם חברה ללא ניסיון ו/או באופן עצמאי יכול לגרום לכם לאבדן של משאבים, זמן וכסף. לעומת זאת חברה המתמחה במיתוג משאיות תדע איך לגשת אל המלאכה, לתפוס את עיניי הקהל ולבצע את העבודה ללא לאות.

מיתוג משאיות

מהם היתרונות של מיתוג משאיות?

מיתוג משאית טומן בחובו לא מעט יתרונות, אין זה פלא שאפיק פרסומי זה הפך בשנים האחרונות לאחד האפיקים הפופולריים ביותר. בין היתרונות אנו רואים:

  • פרסום נייד וזמין – אחד היתרונות הבולטים והמרכזיים של מיתוג משאיות הוא היכולת שלכם לקבל פרסום נייד וזמין בכל מקום ובכל זמן. בשונה מאפיקים אחרים בהם הלקוח יצטרך להתעניין במוצר מסוים ו/או להגיע אליכם בצורה עצמאית כאן אתם נמצאים על הכביש בכל שעה של היום והמיתוג שלכם מופיע אל מול עשרות אלפי נהגים והולכי רגל במהלך היום.
  • לא צריך להשקיע בתחזוקה – אפיקים פרסומיים רבים דורשים לא מעט תחזוקה, קריאת דוחות וסטטיסטיקות ושאר ירקות. אך יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על מיתוג משאיות אנו מגלים כי מרגע מיתוג המשאית אנו לא צריכים להתעסק כלל בכל הקשור לפרויקט השיווקי מאחר והוא חי, נושם, בועט ונוסע עבורנו בכל רחבי הארץ.
  • שילוט איכותי – מעבר ליתרון הניידות והתחזוקה מיתוג משאיות הוא הדרך שלכם ליהנות משילוט איכותי, יחד עם חברה המתמחה בעולם המיתוג תוכלו ליהנות מעיצוב מקצועי העשוי מן חומרי הגלם האיכותיים ביותר ומוכן להצבה על גבי המשאית.

למה מומלץ למתג משאית אצל חברת פירסומוטור?

חברת פירסומוטור בע"מ הינה אחת מן חברות השילוט והמיתוג הגדולות ביותר בישראל בתחום המשאיות, החברה נוסדה לפני מעלה מ – 2 עשורים בשנת 1998 והפכה כבר לבחירתם הטבעית של אלפי עסקים בישראל. אנו מאמינים כי מיתוג משאיות הוא אמנות כלל דבר ועניין ומזמינים אתכם לנצל את הניסיון אותו צברנו במרוצת השנים.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור פירסומוטור!

צרו איתנו קשר עוד היום

ונחזור אליכם עם הצעת מחיר רלוונטית בהקדם

phone icon
phone icon