מדבקות קיר מעוצבות לעסקים

פירסומוטור שילוט רכבים ומשאיות מרחיבה את מחלקת השילוט

ברשותינו מחלקה גרפית נפרדת שמתמחה בעיצוב חללים במדבקות
קיר וטפטים, עיצוב חלונות ראווה ושלטי חוץ. מדבקת קיר, פתרון עיצובי פשוט ומהיר שמשדרג כל חלל ומעניק אווירה
של צבע וחיים בכל חדר.

אנו נעצב עבורך מדבקת קיר בהתאם לשפה העיצובית של החלל תוך
הבלטת אופיו הייחודי של העסק שלך.

 

מדבקות קיר לעסקים הפכו בשנים האחרונות אחד מן הפריטים העיצוביים המובילים ביותר בקרב לא מעט בתי מסחר, לקוחות עסקיים לצד תאגידים ציבוריים. מדבקות קיר יכולות לקחת כל חלל ולשדרג את המראה שלו אלפי מונים מבלי לפגום באיכות הקיר לא בהדבקה ולא בקילוף. בעת האחרונה אנו רואים מודעות בכל הקשור לעיצוב חללים ולהשפעה שלהם על לקוחות הארגון ו/או על פרודוקטיביות על העובדים – כך לאט לאט מצאו את עצמן מדבקות קיר לעסק בלב הקונצנזוס.

מה הן מדבקות קיר לעסקים?

כאשר אנחנו ממדברים על מדבקות קיר אנו מדברים על מדבקות המיועדות להדבקה על קיר אשר תפקידן לשמש ככלי עיצובי לכל דבר ועניין אשר משדרג את החלל אלפי מונים ואף במקרים מסוימים גם מעביר מסר החוצה. עד לפני כמה שנים כאשר היינו רוצים לעצב את החלל ולתת טאץ' אפ לקירות השונים היינו צריכים לעשות זאת יחד עם טפטים ייעודים אשר נחשבו למעט מסורבלים. מדבקות קיר ניתנות להדבקה בקלות על כל קיר, כמו כן ניתן להסיר אותם בקלות מבלי לפגום באיכות הקיר כלל – מה שהופך אותם לבחירתם הטבעית של לא מעט עסקים וארגונים ברחבי העולם.

איך להתאים מדבקות קיר מעוצבות לעסק?

כאשר אנחנו מדברים על התאמת מדבקות קיר מעוצבות לעסק אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם מתייחסים אליה. למעשה, התאמת מדבקות קיר מעוצבות זו פעולה עיצובית לכל דבר הדורשת לא מעט התייחסות. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם להבין לאן נושבות הרוחות:

  • כמה קירות פנויים יש לנו בעסק? – בתור התחלה אנו נאפיין את המשרד שלנו, נבדוק כמה חללים וכמה קירות פנויים יש לנו. לאחר שיש לנו את הנתון ביד אנו נשאל את עצמנו האם אנחנו מעוניינים להשתמש בכל הקירות או שמא בחללים מסוימים בבית העסק.
  • קונספט עיצובי – אנו מאמינים כי הדבר הכי חשוב הוא קונספט עיצובי, שפה עיצובית שמתכתבת בצורה מושלמת עם כל עובדי הארגון. תשאלו את עצמכם אם הייתם רוצים לייצר קונספט עיצובי שלם אשר משדר משהו זהה לאורך כל בית העסק או שמא הייתם רוצים לתת תחושות שונות בחללים שונים יחד עם מדבקות ייעודיות.
  • אופי הארגון – כאשר אנחנו מדברים על אופי העסק אנו מדברים גם על אופיים של האנשים הנמצאים וגם על סוג העבודה. בהנחה ומגיעים אל המשרד לקוחות פוטנציאליים עלינו לעשות את ההתאמה בעיצוב.
  • בוחרים ביחד – אנו מאמינים כי אחד הדברים הטובים ביותר שיכולים לקרות לעסק שלכם הוא לבחור מדבקות קיר מעוצבות ביחד, כאשר העובדים נרתמים כולם לתהליך אחד אשר ישפיע על העיצוביות ועל השהייה שלהם הם מרגישים שייכים. תחושת השייכות הזו מתורגמת לכל כך הרבה דברים טובים במהלך העבודה ואף מעלה את רמת הפרודוקטיביות.
  • תקציב – כאשר אנחנו מתאימים מדבקות קיר לעסקים אנו צריכים לשאול את עצמנו מה התקציב שלנו, התאימו לעצמכם תקציב מראש איתו אתם יודעים שאתם "הולכים למכולת", כך לא תופתעו מן המחירים ותוכלו כבר מבעוד מועד להתאים את כל הצרכים שלכם אל התקציב הקיים.

מדבקת קיר לעסק גרפיטי

כיצד לאפיין ולהתאים מדבקות קיר לעסק?

כאשר אנחנו מדברים על אפיון והתאמת מדבקות קיר אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, יחד עם זאת אם עושים זאת עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון ומוניטין הרי שהדבר הופך להיות קל משחשבנו. פירסומוטור מזמינה אתכם להשתמש בה ובאחד מן היועצים שלה על מנת להתאים יחד איתכם מדבקות קיר איכותיות אשר ירימו את העסק שלכם כמה צעדים קדימה.

כיצד מדבקות קיר מעוצבות מסייעות לקידום העסק?

אם נרד לעובי הקורה אנו נגלה שאין זה משנה אם אנחנו מדברים על עסק קטן, בינוני, תאגיד ממשלתי או חברת הייטק מרובת עובדים אחד הדברים החשובים ביותר בעולם בו אנו חיים הוא השקעה בעולמות השיווק והמיתוג. מדבקות קיר נחשבות למוצרי דפוס בעלות יתרונות רבים הן מבחינת שיווק והן מבחינת מיתוג. כמו כן, מדבקות קיר לעסקים נותנות לנו את האפשרות לבטא את עצמנו, את הרגשות שלנו ואת התחושות שלנו. כיצד מדבקות קיר מעוצבות מסייעות לקידום העסק? ריכזנו עבורכם מספר נקודות:

  • קידום ויח"צ – בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט שיטות לקידום מכירות ויחסי ציבור, העולם היום שונה מפעם מדבר מאוד ויזואלית כלפי חוץ. בעזרת מדבקות קיר תוכלו "להעצים" לא מעט יתרונות שלכם, כמו כן לקדם מכירות, אג'נדות ושאר דברים אחרים הקשורים ליחסי ציבור.
  • מיתוג – דרך מדבקות קיר אתם יכולים למתג את העסק שלכם ו/או את המוצרים שלכם בצורה עיצובית, חכמה ונקייה.
  • תחושת שייכות – אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא תחושת השייכות למקום, בחירה של מדבקות קיר מעוצבות יחד עם עובדי המקום ובהתאם לאופיים יהפוך את חלל העסק שלכם לבית שני עבורם. תחושת השייכות יחד עם הבחירה של "עיצוב סביבת העבודה" יעלו את רמת הפרודוקטיביות וההירתמות לבית העסק.

מה העלויות של מדבקות קיר לעסקים?

אנשים רבים תוהים מה הם העלויות של מדבקות קיר, כאשר אנחנו מדברים על מדבקות קיר אנו מדברים על עולם עיצובי שלם, צבעוני ומודרני. עלויות של מדבקות קיר לעסקים עשויות להשתנות בהתאם לסוג המדבקה, גודל המדבקה וכמות המדבקות שהוזמנו. אנו מאמינים כי כל "מדבקה" היא שונה ונותנים לכל אחת מן המדבקות יחס אישי, כתוצאה מכך אנו מזמינים אתכם לאפיין יחד איתנו את הצרכים שלכם ולצאת עם הצעת מחיר מדויקת עבורכם. אם יורדים לעובי הקורה מגלים כי מדבקות קיר זולות משמעותית מפתרונות אחרים בתחום.

למה מומלץ להזמין מדבקת קיר לעסק מפירסומוטור?

חברת פירסומוטור בע"מ נחשבת לאחת החברות המובילות והחלוצות בישראל בכל הקשור למיתוג ושילוט. החברה הוקמה לאחר זיהוי צורך לאפשר לבעלי עסקים שונים לקדם, למתג וליצור מודעות עסקית בכל הקשור לעסק שלהם בשוק התחרותי בו אנו חיים היום.

החברה פועלת למעלה מ – 2 עשורים והפכה כבר מזמן לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות בישראל. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולבחור נכון.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור פירסומוטור!

צרו איתנו קשר עוד היום

ונחזור אליכם עם הצעת מחיר רלוונטית בהקדם

phone icon
phone icon