מיתוג רכבים בפירסומוטור

אנחנו מציעים :

חברת פירסומוטור הינה החברה הגדולה והמובילה במיתוג ציי רכבים ומשאיות. אנו ממתגים את ציי הרכב של החברות הגדולות במשק. היכולת הביצועית שלנו בהדבקות הם מהגבוהות בתחום. אתם מוזמנים להתרשם : שילוט רכבים ומדבקות לרכב

מיתוג רכבים לפרסום נייד של העסק שלך!

בעולם בו כל פריט ופריט ממותגים, גם הרכב שלך יכול להפוך לפרסומת ניידת בקלות ובמהירות. היתרונות בהחלטה על מיתוג רכבים פרטיים או מסחריים רבים. החשיפה באמצעות מיתוג רכבים גדולה יותר מחשיפה על ידי עלוני פרסום – כיוון שאנשים רבים יותר נחשפים לפרטי החברה שלך, גם בלי שתתאמץ.
בנוסף, ההשקעה הכספית מינימלית ולא נדרשת תחזוקה יומיומית או שבועית של הרעיון הפרסומי הזה – כל מה שצריך כדי ליצור מיתוג רכבים הוא גרפיקה מוצלחת והדפסה איכותית של ציפוי לרכב.

מיתוג רכבים לוקח את העסק שלך למקומות חדשים

בניגוד למיתוג על ידי מוצרים סטטיים שונים – כמו עטים, ניירות מכתבים, מגנטים וכדומה מיתוג רכבים מאפשר לך לקחת את הפרסום שלך למקומות רבים, בלי השקעה גדולה או צורך בחלוקה והפצה. הרכב שלך הופך לכלי פרסומי שנושא בגאון ובבולטות את שם החברה שלך, הלוגו או כל פרט אחר שתחפוץ. גרפיקאים מקצועיים יכינו עבורך את המיתוג המתאים ביותר תוך ניתוח שיווקי של העסק שלך והניסיון המספק להבין מה ימשוך את עיניהם של הלקוחות החדשים שלך. בנוסף, מיתוג רכבי החברה שלך יוצר האחדה ותחושה של מקצוענות אמיתית בקרב לקוחות חדשים ולקוחות ותיקים וקבועים שרוצים לדעת שמדובר בחברה שמכירה את עצמה, את היכולות שלה ויודעת איך להעביר את המסר שלה. אחידות המראה של כלי הרכב על ידי מיתוג מאפשר אסתטיקה על הכביש, מראה בולט וצבעוני שמשווק אותך ואת המוצרים שלך בצורה הטובה ביותר.

חשיפה לאלפי אנשים בשנייה אחת

מיתוג רכבים מאפשר חשיפה יעילה ומהירה של פרטי החברה שלך לעוברים ושבים, תוך כמה שניות. אך מהם הכללים למיתוג נכון? מחשבה יצירתית והסתמכות על יתרונות החברה שלך על פני אחרים, בניית מערך שיווקי שיודע למקסם את היתרונות האלה ולהציג אותם בצורה שתמשוך את הלקוח, גרפיקה שמבליטה את שם העסק שלך או את הלוגו ומאפשרת לאנשים לזכור אותם גם אחרי שהרכב שלך ממשיך בנסיעה, התקנה והדבקה מהירה של מיתוג על ידי שילוט עמיד לאורך זמן, שאינו דוהה, מחליף צבעים או דורש תחזוקה ושיפוצים תכופים.

דוגמאות לשילוט רכבים

לבטח נתקלתם באיזור מגוריכם בחברת מוניות מקומית הנושאת על גבה שילוט רכבים שלא נוגע בהכרח לפרסום חברת המוניות כמו למשל פרסום לחברת קוסמטיקה או פרסום למספרה חדשה שנפתחה בעיר, שילוט רכבים מדבר גם על אוטובוסים, הוא קיים מאז ומתמיד וכשאומרים שילוט רכבים נזכרים בעצם בכרזה הגדולה והמכובדת של קלי מסקס והעיר הגדולה כמו משתרעת לרוכבם של כל מושבי האוטובוס הגדולים, שילוט רכבים משתלם? אכן, במקרה הנ"ל מדובר בפרסום איכותי שיסייע לעסק שלכם לגעת בהצלחה.
לקוח יקר, פרסם עכשיו באמצעות שילוט רכבים, חסוך את כספך והפוך אטרקטיבי גם כשאתה משקיע את מיטב כספך על פרסום שאיננו בר חלוף, אז למה אתה מחכה, הזן את הפרטים בטופס המצורף והמקצוענים בדרך אליך.

צרו איתנו קשר עוד היום

ונחזור אליכם עם הצעת מחיר רלוונטית בהקדם

phone icon
phone icon