חברת פירסומוטור הינה החברה הגדולה והמובילה בתחום שילוט משאיות

אנו מומחים בעיטוף משאיות ורואים בה כדרך קלה ומשתלמת להפוך את כלי הרכב שלך לקמפיין פרסומי נודד.
כל מה שצריך הוא להחליט על רעיון , מלל מתאים וצבעים שיבלטו בשטח אשר יעניקו לך יתרון בולט על פני מתחריך.
בשביל זה אתה צריך את הטובים והמנוסים ביותר!

עיטוף משאיות היא הדרך הקלה לפרסם את העסק שלך!

כמעט כל עסק משגשג צריך רכבי חברה, בין אם מדובר ברכב פרטי, ברכב מסחרי או במשאית גדולה ובולטת בשטח. משאית חברה יכולה להיות לא רק אמצעי תובלה של מוצרים שונים אלא אמצעי פרסום חי, בועט ובעיקר מסתובב בשטח.

דרך טובה, יעילה ופשוטה לפרסם את העסק שלך היא על ידי עיטוף משאיות העסק בשילוט מתאים המציג את פרטי החברה, סלוגן או כל דבר אחר שיוכל לקדם את העסק שלך.

קמפיין פרסומי על משאית

שימוש בפרסום דרך עיטוף משאיות היא דרך קלה ומשתלמת להפוך את כלי הרכב שלך לקמפיין פרסומי נודד. כל מה שצריך הוא להחליט על רעיון, מלל מתאים וצבעים שיבלטו בשטח ויעניקו לך יתרון בולט, תרתי משמע. פרסום יעיל מתחיל קודם כל בהתאמה מדויקת של הקמפיין הגרפי לאופי העסק שלך ולאופי שלך. כמו כל תהליך יצירתי, גם בחירה בקמפיין על ידי עיטוף משאיות מתחיל בדמיון הפרוע שלך – תמונות או אותיות צבעוניות, צורות מעניינות או סלוגן מפתה – הכל אפשרי והכל באיכות הגרפית הטובה ביותר ובהתאמה מדויקת לרכב שלך.

עיטוף משאיות יותר יעיל מקמפיין בעיתון או ברדיו

בניגוד לפרסומות ברדיו או בעיתון ואפילו בטלוויזיה, חשיפה על ידי עיטוף משאיות היא מדויקת וקיימת באופן קבוע, במשך כל שעות היום. הרכב שלך מסתובב ברחבי הארץ? הוא הופך באופן מיידי לכלי פרסום יעיל יותר מכל תחנת רדיו אזורי שמשדרת את הפרסומת שלך מדי פעם או מעיתון שדורש סכומי עתק בשביל מודעה קטנה שאינה בולטת לעין. פרסום על ידי עיטוף משאיות העסק לא דורש שימוש בקריין או בצלם ואין צורך בפגישות ארוכות עם מנהלי שיווק ומוכרי שטחי פרסום. כשאתה בוחר בפרסום על ידי עיטוף משאיות אתה בוחר בשטח פרסום משלך, קבוע, יציב ומשתנה רק לפי רצונותיך.

עיטוף משאיות עושים בפרסומוטור!

לפני כל תהליך פרסומי צריך למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיעניקו לך ליווי ושירות מצויינים, ילמדו ויכירו את החברה שלך ויבנו עבורך את הקמפיין הפרסומי הטוב והאפקטיבי ביותר! בפרסומוטור גילו כבר מזמן שהמסר שלך עובר בדרך הטובה ביותר כשהוא ניצב על ארבעה גלגלים. גרפיקה מתקדמת, איכות גבוהה של הדבקה וייעוץ מקצועי שנשען על ניסיון של למעלה מעשור שנים יסייעו לך לקדם את העסק שלך בצורה הטובה ביותר, המהירה ביותר והיעילה ביותר על גבי משאיות העסק שלך. בפרסומוטור תהליך עיטוף משאיות נעשה במקצועיות ותוך ניסיון רב על ידי אנשי מקצוע שמבינים פרסום נכון מהו ותוך שמירה על כל כללי הזהירות ובלי לצאת מבית העסק – אנחנו מגיעים אליך! פנה לפרסומטר ומצא דרך להפוך את המשאיות שלך לכלי פרסומי משכנע, בלי מאמץ, בלי פשרות ובלי לרוץ ממקום למקום.

צרו איתנו קשר עוד היום

ונחזור אליכם עם הצעת מחיר רלוונטית בהקדם

phone icon
phone icon