עולם הקד"מ והשיווק נחשב לאחד העולמות המגוונים והגדולים ביותר, למרות הפריצה הגדולה של עולם השיווק בדיגיטל אנו רואים לא מעט בעלי עסקים אשר מבינים את החשיבות והיתרונות בשילוט רכבים כדרך פרסומית לשיווק ומיתוג העסק שלהם. דרך שילוט רכבים אנו רואים בעלי עסקים רבים אשר מצליחים להגדיל בצורה משמעותית את החשיפה שלהם ונכנסים לתודעה בעיניי הציבור – מדובר בהשקעה חד פעמית אשר בליווי של בעל מקצוע יכולה להניב לא מעט פירות. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, אנשי המקצוע של פירסומוטור פה כדי לענות לכם על כולם.

למה מומלץ לפרסם על הרכב?

כאשר אנחנו מדברים על פרסום על גבי הרכב אנו רואים לא מעט יתרונות אשר הופכים שיטת שיווק זו לאחת מן השכיחות, הפופולריות והאיכותיות ביותר לשם קידום העסק שלכם. בין הסיבות והיתרונות אנו רואים:

  • מיתוג נכון וכניסה לתודעה – אנשים רבים נוטים לחשוב כי פרסום על הרכב הינו רק פרסומת קטנה ותו לא, אך יחד עם זאת כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי באמצעות עיצוב נכון ומיתוג נכון של רכבים אנו יכולים לעשות בדיוק את ההפך ולהיכנס לתודעה של עשרות אלפי לקוחות פוטנציאליים ברחבי הארץ. כאשר אנחנו ממתגים את הרכב שלנו ו/או את צי רכבי החברה שלנו בצורה נכונה וחכמה אנו יוצרים מיתוג נכון, נכנסים לתודעה ואף יוצרים בפני לקוחות פוטנציאליים את התחושה כי מדובר בעסק עוצמתי וגדול – מה שעוזר לבנות תדמית חיובית ואיכותית לעסק שלנו.
  • פרסום שעובד עבורכם 24/7 – כיום אנו רואים לא מעט אפיקי פרסום ושיווק, חלק מן אפיקי הפרסום והשיווק דורשים מאיתנו להשקיע X כסף על מנת להופיע, ברגע שהתקציב שהגדרנו נגמר כך גם השיווק והשיחות אותן אנו רגילים לקבל מן לקוחות פוטנציאליים. כאשר אנחנו מדברים על שילוט רכבים אנו רואים כי מדובר בפרסום שעובד עבורנו 24/7 – בכל פעם בהם הרכב ו/או הרכבים שלנו יוצאים אל נסיעות ברחבי הארץ אנו חושפים את עצמנו אל קהל יעד של אלפי נהגים בשבילי ישראל לצד הולכי רגל. כמו כן, גם ברגעים בהם הרכב חונה אתם נהנים מפרסום 24/7.
  • תשלום חד פעמי – כאשר אנחנו מסתכלים על אפיקי פרסום אחרים אנו רואים כי התשלום הינו תשלום שוטף וברגע בו נפסיק לשלם נצטרך להיפרד מאותו אפיק פרסום, שילוט רכבים היא מלאכה אשר נעשית פעם אחת בליווי של בעל מקצוע המתמחה בתחום – לאחר ביצוע המלאכה ועיטוף הרכב אין צורך בתחזוקה ו/או בליווי מסוים מה שאומר שמדובר בתשלום חד פעמי בלבד אשר יכול ללוות אותנו לאורך שנים של שיווק ויצירת תדמית שיווקית חזקה.
  • עיצוביות גבוהה – עבודה עם חברה המתמחה בשילוט רכבים תעזור לנו להגיע למצב בו אנו נהנים מפתרון עיצובי גבוהה ואיכותי.
  • תחזוקה נמוכה – מהרגע שעטפנו את הרכב ומיתגנו אותו בשילוט הרלוונטי ניתן להגיד כי התחזוקה שלנו הינה נמוכה ו/או אפסית במקרים מסוימים, על אחת כמה וכמה אם אנחנו מסתכלים עליה בהשוואה אל אפיקי שיווק אחרים פרונטליים ו/או דיגיטליים.

כיצד פרסום על רכבים יכול לסייע לקידום העסק?

פרסום על רכבים יכול לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה, להעניק עבורכם חשיפה תמידית תוך כדי שאתם נהנים מתוצאות לאורך זמן בתשלום חד פעמי. כמו כן, פרסום על רכבים עוזר לכם לייצר תדמית של עסק חזק ומקצועי.

 

שילוט לרכב

איזה שילוט מתאים לרכבים?

כאשר אנחנו מתאימים את השילוט לארגז המשאית ופועלים לשם עיטוף ארגזי משאיות אנו צריכים להבין כי ישנם מספר דברים עלינו לשים לב אליהם. יש להתאים את חומר הגלם איתו אנחנו נעבוד אל ארגז המשאית בצורה נכונה לכן אנו נרצה לשים דגש על:

  • חומרי גלם אשר עשויים מחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן
  • חומרי גלם אשר מספקים לנו הגנה מפני קרני UV
  • חומרי גלם אשר מצליחים לעמוד אל מול נזקי מזג האוויר ומן הלחות האופיינית במקומות מסוימים ברחבי מדינת ישראל
  • חומרי גלם אשר ניתן להדפיס עליהם בצורה חדה, בולטת וברורה.

על מנת להתאים בצורה נכונה את השילוט אל ארגז המשאית עלינו להבין כי מלאכת השילוט היא לא עניין של "שגר ושכח", אנו צריכים לעשות זאת בצורה חכמה יחד עם חברה המתמחה בעולם השילוט והקד"מ. חברה המתמחה בתחום זה תוכל לעזור לנו לאפיין בצורה נכונה את הקהל שלנו ואת הצרכים שלנו ותייצר יחד איתנו שילוט איכותי ומתאים לארגז המשאית.

מה כדאי לדעת לפני שבוחרים שילוט לרכבים?

עולם השילוט נחשב לאחד העולמות הגדולים והמגוונים ביותר על אחת כמה וכמה שאנחנו מדברים על שילוט לרכבים. במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר ניסו למתג את הרכב שלהם בעצמם וללא שום ניסיון, לא מעט מן המקרים האלו נגמרו באבדן רב של משאבים, זמן וכסף. על מנת להימנע מכל אלו ובכדי להרוויח את כל היתרונות הגלומים בשילוט רכבים אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום השילוט אשר תעזור לכם למקסם את הפוטנציאל שלכם.

 

היכן מומלץ למקם את הפירסום על הרכב?

כל רכב נבחן לגופו בהתאם לגודלו ולנקודות "החוזקה" העיצוביות שלו, אנשי המקצוע של פירסומוטור מתמחים בשילוט רכבים וינתחו יחד איתכם את המקומות האסטרטגיים ביותר למקם את הפרסום על גבי הרכב.

אמרתם שילוט רכבים אמרתם פירסומוטור

חברת פירסומוטור בע"מ הינה בין החלוצות בתחום שילוט הרכבים ונחשבת לאחת מן החברות המובילות בישראל בתחום המיתוג והשילוט. החברה הוקמה בשנת 1998 והפכה מהרה לחביבת הקהל, החברה עובדת ללא לאות לנצל את הניסיון אותו היא צברה במרוצת השנים ומעניקה לחוג לקוחותיה מעטפת מלאה. אנו מזמינים אתכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור פירסומוטור

צרו איתנו קשר עוד היום

ונחזור אליכם עם הצעת מחיר רלוונטית בהקדם

phone icon
phone icon